Kontakta ditt personliga ombud!

Här finner du ombuden som arbetar i Gällivare, Jokkmokk, Kiruna och Pajala.

    Ann-Katrin Gustavsson
Telefon: 0970-131 76 
Mobil: 070-341 37 57 
e-post: ann-katrin.gustafsson@gallivare.se
     

 

 

 

    Eva Nilsson
Telefon: 0970-131 76 
Mobil: 070-214 90 62 
e-post: eva.nilsson2@gallivare.se
     

 

 

 

   

AnneMaj Andersson 
Mobil: 070-202 62 63 
e-post: annemaj.andersson@skola.kiruna.se

 

 

   

 

 

 

   

Övriga personliga ombud i norrbotten

     

Arvidsjaur/Arjeplog

Anna Jakobsson 

e-post: QAJN15@arvidsjaur.se 

Telefon: 0960-155 44 

Mobil: 070-636 04 95 

 

Kenneth Lindmark

e-post: kenneth.lindmark@arvidsjaur.se

Telefon: 0960-165 66

Mobil: 070-680 79 76

   

 



      

Boden

   

  



Haparanda/Övertorneå

Siiri Ylijääskö

e-post: siiri.yliijaasko@haparanda.se

Telefon: 0922-152 09

Mobil: 070-249 84 66


   

 


Kalix

Carl Morin

e-post: carl.morin@kalix.se

Mobil: 076-118 79 31


   

 


 

 

 

Luleå

Ulf Malmström

e-post: ulf.malmström@soc.lulea.se

Telefon: 0920-43 51 81

Mobil: 070-263 51 81


   

 


 Piteå

Annika Karlsson

e-post: annika.karlsson@pitea.se

Mobil: 070-690 24 69


Lars-Åke Aldrin

e-post: lars-ake.aldrin@pitea.se

Mobil: 070-664 13 70

 

Sara Hall

e-post: sara.hall@pitea.se

Mobil: 070-552 90 19

 

Staffan Lundström

e-post: staffan.lundstrom@pitea.se

Mobil: 070-552 90 18


 

   

Älvsbyn

Niklas Hansson

e-post: niklas.hansson@alvsbyn.se

Telefon: 0929-172 59

 Mobil: 070-668 32 18

 

Pia Lundh

e-post: pia.lundh@alvsbyn.se

Telefon: 0929-172 75

Mobil: 070-342 83 72